Systemy podlewania

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie z wykorzystaniem wody szarej do podlewania.

Oczyszczona woda z naszych oczyszczalni nie musi być zmarnowana – wykorzystaj ją do podlewania trawnika.

Okres suszy to bardzo poważny problem. Obok wykorzystywania wody deszczowej możesz także wykorzystać podwójnie wodę zużytą w domu poprzez instalację naszej oczyszczalni biologicznej wraz z magazynowaniem i odzyskiem wody szarej.

oczyszczalnia BioFicient podlewanie

1 – oczyszczalnia biologiczna; 2 – zbiornik magazynowy z pompą na wodę szarą; 3 – studnia chłonna; 4 – skrzynka ogrodowa z przyłączem wody ze zbiornika.

Systemy magazynowania wody deszczowej są jak najbardziej doceniane i dobre, lecz nie zawsze możesz liczyć na deszcz i możliwość złapania deszczówki do zbiornika.  Ścieki w domu produkowane są codziennie, stąd dzięki naszemu systemowi będziesz miał ok. 300 – 500 litrów wody (w zależności od zużycia) do wykorzystania w ogrodzie. Woda szara pochodząca z oczyszczalni świetnie nadaje się do podlewania trawnika.

Cały proces odbywa się automatycznie. Woda szara pochodząca z oczyszczalni magazynowana jest w dodatkowym zbiorniku a jej nadmiar odprowadzany jest do odbiornika jak w tradycyjnej instalacji oczyszczalni.

Wodą podlewasz przy zastosowaniu wysokosprawnej, automatycznej pompie ciśnieniowej (jak ze studni). System ten można także połączyć z systemem magazynowania wody deszczowej.

Dzięki naszemu systemowi podlewasz za darmo.

Scroll to Top