O nas

 

Wiodącą specjalizacją działalności firmy AVITECH jest poprawa gospodarki wodno-ściekowej poprzez budowę oczyszczalni ścieków i systemów gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej. W ofercie naszej firmy można znaleźć wysokosprawne oczyszczalnie przydomowe renomowanych producentów.

Nasz firma buduje także oczyszczalnie ścieków biologiczne o dużej przepustowości dobowej. Posiadamy duże doświadczenie w budowie oczyszczalni do hoteli, oczyszczalnie do pensjonatów. Oczyszczalnie  osiedlowe to efektywna i wysoko opłacalna inwestycja i wygoda.

Przemysłowe oczyszczalnie ścieków skierowane są zarówno dla restauracji, hoteli, stacji benzynowych jak i innych obiektów. Nasza firma instaluje także szamba ekologiczne z PE-HD oraz zbiorniki na wodę deszczową.

Zajmujemy się inwestycją od podstaw poprzez wykonanie projektu, dostawą i kompleksowym montażem urządzeń wraz z wykonaniem przyłącza kanalizacyjne i przyłącze wodociągowe.

Współpracujemy z firmami rynku polskiego i zagranicznego. Oferujemy najnowsze technologie w branży: oczyszczalnie przydomowe oraz duże oczyszczalnie przemysłowe. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę osobom indywidualnym jak również firmą oraz developerom. Oferujemy szeroki wachlarz usług z branży wodno – kanalizacyjnej zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Odpowiednie podejście do każdego klienta i na każdym etapie inwestycji działamy zgodnie z przyjętymi zasadami, wartościami i kulturze pracy, dało naszej firmie setki zrealizowanych inwestycji i zadowolonych klientów.

Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje na temat dofinansowania oraz kredytowania inwestycji jaką jest oczyszczalnia przydomowa lub oczyszczalnia do gminy. Własna oczyszczalnia ścieków to czysty zysk.

Nasze oczyszczalnie są zgodne z nową normą EN: 12566-3, 2016-10 – tylko takie oczyszczalnie są legalne

Zapraszamy do współpracy.Projekt i pozwolenie, zgłoszenie na oczyszczalnie przydomowe. Wybierając nasze produkty i usługi: oczyszczalnie hotelowe, oczyszczalnie przemysłowe, oczyszczalnie osiedlowe, przyłącz wodociągowy, przyłącz kanalizacyjny, rozbudowa sieci wodociągowej, rozbudowa kanalizacji, oczyszczalnie przydomowe, zbiorniki na deszczówkę, zbiornik na wodę deszczową otrzymujecie Państwo kompleksową usługę wraz z projektem i uzgodnieniami a także operat wodno prawny.

Oczyszczalnia przydomowa zgodnie z obowiązujący prawem wymaga zgłoszenia do wydziału budownictwa. Wszystkie formalności z tym związane wykonywane są przez naszą firmę. Zgodnie z prawem wodnym nie jest wymagane pozwolenie wodnoprawne na małe oczyszczalnie przydomowe z zintegrowanym odbiornikiem wody po ściekowej. Wymagania dotyczące budowy obiektów komercyjnych takich jak: oczyszczalnie osiedlowe, oczyszczalnie hotelowe oraz oczyszczalnie przemysłowe wymagają projektu i pozwoleń ujętych w prawie budowlanym. Nasi projektanci i inżynierowie przygotowują pełną dokumentację na wszystkie oczyszczalnie przemysłowe i oczyszczalnie komercyjne.

Ekspansja terenów aglomeracyjnych i budowa osiedli mieszkalnych na terenach nieskanalizowanych nie jest już problemem. Komercyjne oczyszczalnie osiedlowe to duża gałąź naszej działalności. Wykonujemy kompleksowo sieci kanalizacyjne i osiedlowe oczyszczalnie ścieków. Zajmujemy się rownież serwisem, administrowaniem i obsługą techniczną poprzez umowy z zarządcą osiedla, na których montujemy komercyjne oczyszczalnie osiedlowe.

Oczyszczalnia przydomowa i zgłoszenie wodnoprawne – zgodnie z nowym Prawem Wodnym, każda przydomowa oczyszczalnia podlega pod zgłoszenie wodnoprawne do nadzoru wodnego Wód Polskich 

 
 
Scroll to Top